Ptak S.A. obecnie do swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Inspektor nadzoru – instalacje

Nr Ref.: 08/03/15

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

Opis stanowiska:

  • analiza oraz opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie materiałów niezbędnych do wyboru wykonawcy robót,
  • konsultowanie i analiza ofert od dostawców i podwykonawców,
  • koordynacja powierzonych projektów z branży instalacyjnej,
  • monitorowanie i nadzór nad pracami podwykonawców,
  • pomoc przy planowaniu i organizacji prac, nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową oraz odbiór robót budowlanych,
  • bieżąca współpraca z firmami wykonawczymi – egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac,
  • wsparcie działu technicznego w codziennych obowiązkach,
  • współpraca z innymi członkami zespołu przy realizowanych zadaniach.

Wymagania:

  • uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń lub w ograniczonym zakresie do sprawowania funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych wentylacyjnych i gazowych,
  • 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na budowie,
  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska,
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • dynamiczną pracę w młodym zespole,
  • perspektywę rozwoju i awansu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Kontakt:

Wraz z dopiskiem: Administratorem danych jest Centrum Targowe "PTAK" S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Targowe "PTAK" S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Centrum Targowe "PTAK" S.A.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39