Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi obecnie prowadzi nabór kandydatów do pracy na wolne stanowisko urzędnicze:

Inspektora nadzoru inwestorskiego ds. robót elektrycznych

w Wydziale Inwestycji i Remontów

Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy

Miejsce wykonywania pracy: Łódź

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • współudział w przygotowaniu wniosków o udzielenie zamówienia publicznego na wybór jednostki projektowej oraz wykonawczej,
  • udział w postępowaniu o udzielenie  zamówienia publicznego na wybór jednostki projektowej i wykonawczej,
  • współdziałanie z jednostkami projektującymi oraz nadzorowanie przebiegu opracowania dokumentacji we wszystkich stadiach,
  • występowanie do PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A. o warunki przyłączenia oraz przygotowywanie umów przyłączeniowych,
  • współpraca z Wydziałem Eksploatacji, jednostkami projektowymi i innymi instytucjami w zakresie uzgadniania projektów inwestycji oświetlenia drogowego,
  • uczestniczenie w posiedzeniach i naradach oraz Radach Technicznych, w tym pełnienie funkcji sekretarza i organizatora,
  • uczestniczenie w procesie odbioru dokumentacji technicznej, w tym opiniowanie przyjętych rozwiązań projektowych w zakresie posiadanych uprawnień,
  • rozpatrywanie i załatwianie skarg i wniosków, interpelacji oraz innej wpływającej korespondencji w zakresie powierzonych zadań,
  • współpraca z UMŁ, jednostkami organizacyjnymi Miasta oraz innymi instytucjami w zakresie realizowanych zadań.

Od kandydatów oczekujemy m.in.:

  • wykształcenia wyższego technicznego o kierunku elektrycznym,
  • uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie bez ograniczeń w zakresie sieci,  instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • 4-letniego stażu pracy, w tym 3-letniego stażu pracy na stanowiskach inżyniera budowy, asystenta kierownika budowy lub równorzędnych na budowach sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia,
  • znajomości ustaw: o drogach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 260 z późn. zm.), Prawo budowlane (Dz. U. z 2013 r. poz. 1409 z późn. zm.), Prawo energetyczne (Dz. U. z 2012 r. poz. 1059 z późn. zm.), Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.), o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r. Nr 5, poz. 13 z późn. zm.), o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 687 z późn. zm.), rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 1999 r. Nr 43, poz. 430 z późn. zm.) oraz pozostałych niezbędnych do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • znajomości topografii miasta,
  • dyspozycyjności,
  • prawa jazdy kat. B.

Kontakt:

Bliższe informacje do uzyskania na stronie internetowej www.zdit.uml.lodz.pl w Biuletynie Informacji Publicznej - oferty pracy.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39