Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownik Budowy (specjalność konstrukcyjno-budowlana)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami budowlanymi,
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją,
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii,
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • minimum 5 lat doświadczenia jako kierownik budowy, w tym doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy przy budowie obiektu użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej co najmniej 10 000 m2 - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system wynagrodzeń bezpośrednio związany z efektywnością i wynikami pracy.