Dla firmy specjalizującej się w budownictwie kubaturowym – budowie domków jednorodzinnych, obiektów handlowych, szukamy obecnie kierownika budowy, który będzie prowadził budowy z ramienia Generalnego Wykonawcy w różnych lokalizacjach w Niemczech.

Kierownik budowy – Niemcy

Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • 3-5-letnie doświadczenie w zawodzie, preferowane przy zabudowie mieszkalnej/handlowej,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • mobilność i otwartość na delegacyjny charakter pracy.

Opis stanowiska:
  • kierowanie robotami budowlanymi z ramienia Generalnego Wykonawcy w różnych lokalizacjach w Niemczech,
  • zapewnienie należytej realizacji robót,
  • nadzorowanie i koordynowanie zespołu budowlanego,
  • prowadzenie regularnych narad i kompleksowe kontrolowanie procesu budowlanego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt:

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002., Nr. 101, poz. 923 ze zm.)”.