Dla generalnego wykonawcy specjalizującego się w realizacjach w branży przemysłowej, szukamy obecnie Kierownika Kontraktu/Project Managera, który będzie ściśle współpracował z zespołem technicznym i zarządzał procesem realizacji (roboty fundamentowe) w kontekście terminów, budżetu i personelu.

Kierownik Kontraktu/WRZEŚNIA

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych z ramienia jednej ze stron procesu, od momentu pozyskania do rozliczenia projektu,
  • biegła znajomość MS Office oraz MS Project,
  • mile widziane wykształcenie techniczne.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją projektów w terminie i założonym budżecie,
  • bieżące analizowanie i kontrolowanie sytuacji na budowie, nadzór nad harmonogramem,
  • uczestnictwo w spotkaniach i dbanie o dobre relacje z inwestorem, wykonawcami i dostawcami,
  • koordynacja zespołu i podwykonawców, ścisła współpraca z kierownikiem budowy,
  • kontakt z inwestorami w języku niemieckim.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w wykwalifikowanym zespole specjalistów,
  • realizacje projektów w branży przemysłowej.

Kontakt:

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz. U. z 2002., Nr. 101, poz. 923 ze zm.”.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39