EPC Projekt S.A. – firma realizująca inwestycje w sektorze energetycznym – poszukuje dynamicznych i zdecydowanych kandydatów na stanowisko:

Inspektor nadzoru elektrycznego i automatycznego

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Region: łódzkie

 Opis stanowiska:
  • kierowanie i rozliczanie budowy zgodnie z prawem budowlanym,
  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
  • organizacja spraw formalno-prawnych związanych z prowadzoną budową: zamówienia materiałowe, odbiory budowlane itp.,
  • nadzór nad jakością, terminowością oraz dyscypliną finansową podczas realizacji inwestycji,
  • zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia.

Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 2-letnie na analogicznym stanowisku pracy,
  • znajomość prawa budowlanego i obowiązujących norm elektrycznych i automatycznych,
  • znajomość rynku i funkcjonujących na nim firm wykonawczych, podwykonawczych,
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki takie jak: elektrotechnika, automatyka, elektronika,
  • znajomość programów MS Office, AutoCAD,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w miejsce realizowanych inwestycji,
  • umiejętność projektowania oraz programowania sterowników serii SIMATIC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu biznesu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki.

W treści wiadomości lub załączonych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"