Firma KrysiakEngineers, branżowe biuro projektów inżynierskich, obecnie poszukuje

Asystentów Projektanta – Kreślarzy AutoCAD/REVIT
(miejsce pracy: Łódź)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie rysunków budowlanych w AutoCAD lub REVIT.

Wymagania:

  • Absolwent szkoły zawodowej lub politechniki o kierunku budownictwo lub inżynieria sanitarna,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w formie umowy o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w krajowych i zagranicznych projektach budowlanych,
  • Szkolenia.

Aplikacja:

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy KrysiakEngineers w celu świadczenia mi usług związanych z poszukiwaniem pracy (realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2014 r. poz.1182,  z późn. z późn. zm.)".

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39