Firma Izodom 2000 Polska Sp z o.o. – polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18. rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

konstruktor budowlany

Obowiązki:

  • projektowanie konstrukcji żelbetowych,
  • projektowanie płyt fundamentowych ścian nośnych, stropów w budynkach jednorodzinnych,
  • współpraca z pracownikami działu ofertowego,
  • zapewnienie klientom doradztwa technicznego,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • znajomość programu AutoCad,
  • systematyczność, dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)."