Molewski Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: Łódź
Termin rozpoczęcia pracy: listopad 2017 r.

Opis stanowiska:
  • monitorowanie zgodnoości prowadzonych robót sanitarnych z dokumentacją projektową i harmonogramem
  • koordynaacja prac w zakresie branży sanitarnej
  • rozsyłanie zapytań ofertowych oraz kontakt z oferentami
  • składanie zamówień materiałów oraz planowanie dostaw
  • wykonywanie przedmiarów robót
  • sporządzanie wniosków materiałowych do inżyniera kontraktu
  • odbiór ilościowy i jakościowy prac
  • sporządzanie/sprawdzanie obmiarów zaawansowania robót podwykonawców
  • współpraca z projektantem
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • pełnienie funkcji kierownika robót sanitarnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunek: inżynieria środowiska lub pokrewne
  • uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.