BestHR jest agencją rekrutacyjną świadczącą usługi w obszarze rekrutacji specjalistów oraz kadry menedżerskiej. Wspieramy także naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają!

Obecnie dla firmy zajmującej się budową domów w technologiach szkieletowych szukamy osoby, która chciałaby się rozwijać na stanowisku:

inżynier konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Bełchatów

Zadania:

* projektowanie domów oraz zabudowy komercyjnej w technologii lekkiej konstrukcji szkieletowej

* wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

* opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe techniczne budowlane

* wiedza dot. konstrukcji stalowych

* mile widziane doświadczenie w projektowaniu budynków w technologii szkieletowej

* bardzo dobra znajomość programu CAD

* dobra znajomość języka angielskiego (kontakty z zagranicznym partnerem)

* sumienność, dokładność, otwartość na wyzwania.

Pracodawca oferuje:

* atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* stabilną pracę w rozwijającej się firmie

* szkolenia wdrażające do pracy

* przyjazną atmosferę współpracy.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39