Dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży developerskiej – w związku z rozpoczęciem kolejnych inwestycji na terenie Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownika robót

Nr. Ref. KR/AK/Łódź

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • kierowanie pracą brygad roboczych i robotami na powierzonych odcinkach, organizowanie przebiegu tych prac,

  • koordynowanie i kontrola prac podwykonawców na nadzorowanych odcinkach robót,

  • nadzór nad stosowaniem postanowień wynikających z przepisów prawa budowlanego na budowie,

  • sprawdzanie znajomości i przestrzegania przepisów prawa budowlanego u podległych osób i podwykonawców,

  • kierowanie pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności kierowania odcinkiem robót osiedla mieszkaniowego,

  • aktualne uprawnienia budowlane,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów MS Project, Norma

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, wiodącej firmie z branży developerskiej,

  • udział w realizacji prestiżowych projektów inwestycyjnych na terenie Łodzi,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści pozafinansowe,

  • możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych firmy,

  • narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych na stronie: www.focus.biz.pl/ochrona/