zarządca nieruchomości – kierownik działu gospodarczego
Nr ref. IB/02/08

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia budowlane ze specjalnością konstrukcje budowlane (również specjalność ogólnobudowlana, instalacje, wentylacje)
  • znajomość technik ogólnobudowlanych
  • znajomość przepisów BHP i przeciwpożarowych
  • doświadczenie zawodowe umożliwiające podjęcie wskazanych prac
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • praktyczna ogólna znajomość obsługi komputera
  • łatwość w komunikacji
  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • łatwość w podejmowaniu decyzji

Zadania:

  • nadzór nad powierzonymi nieruchomościami
  • nadzór nad najemcami powyższych nieruchomości (dot. remontów i eksploatacji lokali w zakresie zawartych umów najmu/dzierżawy, począwszy od zawarcia protokołu zdawczego do odbiorczego)
  • nadzór prac technicznych realizowanych przez własne grupy pracownicze (w skład tej grupy pracowniczej wchodzą: elektryk, murarz-malarz i kierowca)
  • udział w projekcie – renowacja jednego z obiektów
  • nadzór nad remontami przeprowadzanymi przez zagranicznych wykonawców
  • nadzór nad pracami adaptacyjno-remontowymi wykonywanych przez najemców lokali (sprawdzanie zgodności umów najmu co do zakresu podejmowanych przez najemców prac remontowych)
  • prace własne – rozliczenia materiałowo-finansowe, zakup materiałów budowlanych, bieżąca analiza rynku co do jakości i cen materiałów instalacyjno-budowlanych

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39