Firma El-PUK Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

kierownika kontraktu

Obowiązki:

  • zdobywanie kontraktów na wykonawstwo instalacji elektrycznych,

  • nadzorowanie prac wykonawców i podwykonawców,

  • koordynowanie przygotowanej oferty technicznej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych,

  • posiadanie uprawnień budowlanych,

  • doświadczenie w pracy na budowie,

  • znajomość prawa budowlanego,

  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Kontakt:
El-PUK Sp. z o. o.

Produkcja, Dystrybucja i Montaż

Materiałów Elektroinstalacyjnych

95-050 Konstantynów Łódzki

ul. Kościelna 15

tel. 042 211 88 20

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39