Regał sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko

kierownika/majstra robót w branży sanitarnej

Miejsce pracy:  województwo mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie inwestycji aktualnie realizowanych przez firmę (sieć kanalizacyjna, wodociągowa),
  • nadzór i rozliczanie robót podwykonawczych w branży sanitarnej,
  • prowadzenie  dokumentacji budowy,
  • współpraca z kierownikiem budowy w zakresie kontroli prac zgodnie z harmonogramem,
  • zarządzanie brygadami pracowników,
  • nadzór nad jakością.

Od kandydatów wymagamy:

  • aktualnych uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej,
  • doświadczenia zawodowego,
  • zaradności, bardzo dobrej organizacji,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki pracy,
  • możliwość rozwoju.

Na aplikacje zawierające CV i list motywacyjny (z uwzględnieniem oczekiwanego wynagrodzenia netto) czekamy do 14 lipca 2009 r. pod adresem:

Regał Sp. z o.o.
ul. Rychtalska 11
50-304 Wrocław
tel. 0 71 322 07 87, 500 272 509

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39