Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko

INŻYNIERA DS. PLANOWANIA I NADZORU INWESTYCYJNEGO

Zadania:

  • pozyskiwanie zleceń na rynku usług budowlanych,

  • współpraca przy tworzeniu i realizacji polityki inwestycyjnej,

  • współudział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego i nadzór nad jego przebiegiem,

  • współpraca z organami samorządowymi i innymi instytucjami w zakresie realizacji inwestycji budowlanych,

  • współpraca z zarządem w zakresie planu finansowania inwestycji,

  • nadzór i organizacja pracy podległych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane – inżynier budownictwa,

  • umiejętność pozyskiwania zleceń na rynku usług budowlanych,

  • umiejętność przygotowania dokumentacji do przetargów na usługi budowlane,

  • umiejętność sporządzania kosztorysów (program NORMA lub podobny),

  • minimum dwuletnie doświadczenie w planowaniu i nadzorze inwestycji budowlanych,

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,

  • samodzielność, odpowiedzialność,

  • biegła obsługa komputera,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz możliwość realizowania ciekawych projektów,

  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń motywacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na poniższy adres e-mail:

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883).”