Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej z ugruntowaną pozycją rynkową, w związku z realizacją kontraktu autostradowego w woj. kujawsko-pomorskim oraz rozwojem struktur w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Projektu (autostrady)
Nr ref.: KP/A

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu,
  • Nadzór nad dokumentacją i zarządzanie realizacją projektu zgodnie z właściwymi zapisami umowy oraz wymogami przepisów prawa,
  • Ścisła współpraca z Klientem,
  • Organizacja projektu i pracy zespołu,
  • inicjowanie, kontrolowanie i nadzorowanie stosowania obowiązujących procedur i standardów pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (preferowana inżynieria lądowa ze specjalnością drogi i mosty),
  • Uprawnienia budowlane – specjalność drogi lub mosty,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 8 lat,
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów,
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Bardzo dobrea znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielności i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.
www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.