Skanska jest liderem polskiej branży budowlanej - pierwszym wyborem biznesu, studentów, profesjonalistów i inżynierów. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe i hydroinżynieryjne. Działamy jako deweloper i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. W 2010 r. zostaliśmy Idealnym Pracodawcą w kategorii "Inżynieria" według studentów i profesjonalistów. Zajmujemy także 1. miejsce w rankingu Firma dla Inżyniera. Jesteśmy częścią zatrudniającej 53 tys. osób Grupy Skanska, obecnej w Europie i Ameryce. Skanska S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy Dróg

Miejsce pracy: województwo łódzkie

 Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót,
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót (zgodnie z   projektem budowlanym, specyfikacjami technicznymi, sztuką budowlaną),
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • Udział w procesie oferowania,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego o specjalności drogowej,
  • Uprawnień do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń,
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).
Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane.