Kreślarz AutoCad konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:

  • prace kreślarskie w AutoCad 2D dla konstrukcji stalowych.

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia,
  • ukończone studia inżynierskie (inżynieria lądowa i wodna lub budowa maszyn),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość programu AutoCad.

Oferujemy:

  • 38-godzinny tydzień pracy,
  • projekty trwające 6 miesięcy lub dłużej,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • lokalizacja: Rotterdam-Botlek,
  • miesieczne wynagrodzenie: 2000-2500 euro,
  • liczne bonusy i atrakcyjne warunki pracy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Gawo
ul. Świętojańska 37/3
81-391 Gdynia
tel. 058 661 84 49
tel./faks: 058 629 75 16
www.gawo.pl

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39