Uprzejmie informujemy, że członkowie Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mogą korzystać z karnetów sportowo-rekreacyjnych FitProfit oraz FitSport w atrakcyjnych cenach.

Tegoroczne REGATY ŻEGLARSKIE o Puchar Przewodniczącego Rady ŁOIIB Jacka Szera odbyły się 7 sierpnia 2021 r. na Zalewie Sulejowskim. Regaty miały charakter integracyjny dla członków Izby, których pasją jest żeglarstwo, a także dla ich rodzin.

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza do udziału w II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Mazowieckiej OIIB, 14 marca 2020 r., Centrum Sportu Wilanów ul. Wiertnicza 26 B w Warszawie

Podkarpacka Okręgowa Izba Inzynierów Budownictwa serdecznie zaprasza do udziału w II Otwartych Mistrzostwach Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Marszach na Orientację 5-17 maja 2020 r. Muczne – Bieszczady Ośrodek Centrum Promocji i Leśnictwa

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa serdecznie zaprasza do udziału
w IV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU BADMINTONA Inżynierów Budownictwa o Puchar Przewodniczącego Rady Okręgowej ZOIIB< 14–17 maja 2020 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu (MOSiR), hala „MILENIUM” ul. Edmunda Łopuskiego 38.

Zespół ŁOIIB ds. Integracji i Konkursów zaprasza Koleżanki i Kolegów do udziału w I Mistrzostwach Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Brydżu Sportowym 1 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 Bałucki Ośrodek Kultury RONDO w Łodzi, ul. Limanowskiego 166

Uprzejmie informujemy, że Łódzka OIIB dokonała rezerwacji 30 miejsc w Teatrze Muzycznym na spektakl pt. MISS SAIGON na 12 stycznia 2020 r., godz. 17.00.

Do wyboru są:
22 bilety w sektorze Balkon (rząd I i II) w cenie: 60,00 zł
• 8 biletów w sektorze Parter (rząd VIII) w cenie: 150,00 zł

15 listopada 2019 r. w Kutnie o godz. 17.00 rozpoczęło się spotkanie integracyjne w ramach lokalnych obchodów Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenową ŁOIIB w Kutnie, w którym udział wzięło 29 osób. W spotkaniu wzięły udział: powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Kutnie, pani Beata Wójcik, dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Kutnie, pani Anna Szafoni-Nowak, a naszą Izbę reprezentowały przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i członek Prezydium Rady ŁOIIB Agnieszka Jońca.

W sobotę 28 września 2019 r. odbyła się wycieczka krajoznawcza dla członków Łódzkiej OIIB, której tematem przewodnim był „Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich – niezwykłe obiekty przyrodnicze i zabytki kultury materialnej” zorganizowana przez Zespół ŁOIIB ds. Integracji i Konkursów.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.