Lider w zakresie budowy i remontów kominów przemysłowych, chodni energetycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

(nr ref. K/01/01/2014)

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie budowy,
  • koordynacja i rozdział robót,
  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
  • inne obowiązki wynikające z prawa budowlanego.

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy w branży budownictwa przemysłowego,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia budowlane,
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”