VIAS jest firmą budowlaną, posiadającą ponad 80-letnie doświadczenie, należącą do Grupy ACS -  jednej z największych na arenie międzynarodowej grup budowlano-usługowych. Budownictwo inżynieryjne jest najważniejszym i najbardziej rozwiniętym rodzajem działalności prowadzonej przez VIAS, ze szczególnym wyróżnieniem zadań budowlanych w kolejnictwie, gdzie zajmuje pozycję wiodącą, dzięki stosowaniu najnowocześniejszych osiągnięć technicznych przy ich wykonaniu. W związku z dynamicznym rozwojem VIAS w Polsce oraz realizacją projektów z zakresu infrastruktury kolejowej na terenie całej Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Torowych

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót torowych,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót,
  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac,
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego kierunkowego - budownictwo /specjalność drogi kolejowe/żelazne,
  • posiadania uprawnień budowlanych adekwatnych do realizacji zadań na stanowisku kierownika robót torowych,
  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w sprawowaniu funkcji kierowniczych przy realizacji budowlanych projektów torowych na stanowisku kierownika robót,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych,
  • możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii,
  • możliwość udziału w największych projektach infrastrukturalnych na terenie Polski,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.

VIAS Y CONSTRUCCIONES SA, Oddział w Polsce
ul. Dworska 1, 05-500 Piaseczno (Wólka Kozodawska)

Prosimy o zamieszczenie w CV  klauzuli dotyczącej danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133).