Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych – wod.-kan., gaz, c.o., wentylacja, klimatyzacja,
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • Udział w procesie oferowania,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego w specjalności sanitarnej,
  • Uprawnień wykonawczych do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny,
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży,
  • Szeroką ofertę szkoleń w ramach Uniwersytetu Skanska,
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97.”