Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A., światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży budowlanej na świecie, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Robót Telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa
Nr Ref.: krt/2311/jk

Zakres obowiązków:
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót telekomunikacyjnych,
  • Optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym i projektantem,
  • Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,
  • Współudział w kosztorysowaniu i ofertowaniu,
  • Rozliczanie robót telekomunikacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

Wymagania:
  • Minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 300 mln PLN brutto każde, którego zakres obejmował budowę lub przebudowę infrastruktury branży telekomunikacyjnej na stanowisku/stanowiskach: Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Telekomunikacyjnych lub Inspektora Nadzoru Robót Telekomunikacyjnych – warunek konieczny,
  • Wyksztalcenie wyższe – kierunkowe,
  • Aktualne uprawnienia budowlane w zakresie robót telekomunikacyjnych,
  • Znajomość jęz. angielskiego mile widziana.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (w tym opiekę medyczną).