Generalny Wykonawca inwestycji „Przebudowa i rozbudowa składu MPS w Kompleksie Wojskowym Niedźwiedź – etap II” obecnie poszukuje osób chętnych na stanowisko:

Kierownik Robót w specjalnościach:

• konstrukcyjno-budowlanej - 1 osoba;

  • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
wodociągowych i kanalizacyjnych – 1 osoba;
  • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – 1 osoba

Miejsce pracy: Skład MPS Niedźwiedź, Gmina Słomniki

Opis stanowiska:

  • planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji budowy,
  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników,
  • współpraca z członkiem konsorcjum, podwykonawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane we właściwej specjalności,
  • przynależność do izby inżynierów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza i umiejętność prowadzenia projektów inwestycyjnych,
  • prawo jazdy, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, skuteczność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • zdolności lidera,
  • mile widziana znajomość programu Norma PRO i ZW Cad,
  • skrupulatność, wnikliwość, kreatywność,
  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu instalacji paliwowych i sieciach pożarowych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."