Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 150/152

poszukuje pracownika na stanowisko

Inspektora nadzoru budowlanego

(pełny etat)

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • prowadzenie prac związanych z planowaniem inwestycji i remontów,
  • przygotowanie zadań inwestycyjnych i remontowych pod względem formalno-prawnym, wraz z procesami administracyjnymi w urzędach związanymi z realizacją inwestycji,
  • prowadzenie zadań inwestycyjnych i remontowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz ich rozliczanie,
  • przygotowywanie umów o wykonywanie prac projektowych, robót budowlanych i innych niezbędnych dla realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • dokonywanie oceny wykonanych projektów budowlanych, kosztorysów oraz pozostałej dokumentacji budowlanej w oparciu o umowę i obowiązujące przepisy,
  • wykonywanie i opracowywanie zadań związanych z posiadanymi uprawnieniami do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, Outlook),
  • potwierdzenie minimum 10-letniego stażu pracy w budownictwie, w tym 5 lat w budownictwie mieszkaniowym,
  • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 10 sierpnia 2007 r. z dopiskiem na kopercie: „Dział Inwestycji - Inspektor nadzoru” na adres: Widzewskie Towarzystwo budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Al. Piłsudskiego 150/152, 92-230 Łódź

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”