Politechnika Łódzka, Dział Obsługi Inwestycji i Remontów, ogłasza nabór na stanowisko

Inspektora nadzoru ds. elektrycznych

Miejsce Pracy: Politechnika Łódzka, Dział Obsługi Inwestycji i Remontów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Termin składania ofert: 31.03.2018 r. do godziny 15.00 (liczy się data wpływu)
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: maj 2018

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie prac oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie jakości i terminowości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP;
  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót;
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i przedmiarów;
  • Przygotowywanie przedmiotu zamówienia dla opracowania dokumentacji technicznej inwestycji i remontów oraz dla specyfikacji istotnych warunków zamówienia ich realizacji;
  • Rozliczenia i odbiory robót;
  • Inwentaryzacja techniczna obiektów i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej i formalno-prawnej obiektów, inwestycji i remontów;
  • Doradztwo w sprawach prowadzenia inwestycji i remontów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne odpowiednie do stanowiska pracy;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej lub uzyskanie uprawnień w ciągu sześciu miesięcy od momentu zamieszczenia na stronie niniejszego ogłoszenia;
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru lub podobnym;
  • Znajomość Prawa budowlanego oraz związanych z nim przepisów wykonawczych;
  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD, MS Office, Norma Pro;
  • Zaangażowanie w realizowane projekty;
  • Odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2016 poz. 922).

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39