MultiBank powstał w 2001 roku jako inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. Jesteśmy pierwszym bankiem internetowym posiadającym rozbudowaną sieć placówek, które nie są typowymi oddziałami bankowymi, lecz Centrami Usług Finansowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalisty ds. inwestycji i remontów

Nr ref.: DLB/I

Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • przygotowanie i nadzór realizacji procesów inwestycyjnych,

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego realizowanych inwestycji i remontów,

  • organizacja i uczestnictwo w odbiorach i przeglądach technicznych,

  • współpraca z biurami projektowymi i nadzorem technicznym,

  • prowadzenie dokumentacji formalnej nadzorowanych inwestycji

Wymagania:

  • min. 2-letnia praktyka zawodowa (preferowane doświadczenie przy realizacji inwestycji rozwoju placówek sieciowych: banki, stacje benzynowe, placówki gastronomiczne itp.),

  • inżynier budowlany (preferowany ukończony kierunek studiów: Inżynieria Procesów Budowlanych),

  • nie jest wymagane posiadanie uprawnień budowlanych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, Microsoft Project, NormaPRO lub pokrewne programy kosztorysowe, AutoCAD

Oferujemy możliwość rozwoju w środowisku o wysokich standardach pracy i unikalnej kulturze organizacyjnej.

Zgłoszenia w formie listu motywacyjnego i CV wraz z nr ref. DLB/I prosimy przesłać na adres:

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.