Dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży developerskiej – w związku z rozpoczęciem kolejnych inwestycji na terenie Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik budowy

Nr ref.: KB/AK/ Łódź

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • przygotowanie i organizacja placu budowy i zaplecza budowy,
  • kierowanie budową w sposób zgodny z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa budowlanego,
  • realizacja założeń kosztowych budowy, analiza kosztów bieżących, końcowe rozliczenie budowy,
  • koordynowanie i kontrola prac podległego zespołu i zespołu podwykonawców,
  • uczestnictwo w odbiorze robót częściowych i całościowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem bezpiecznych metod pracy w zakresie przepisów BHP i PP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika budowy w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym,
  • umiejętność zarządzania kadra techniczną i procesami budowy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów MS Project, Norma,
  • aktualne uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, wiodącej firmie z branży developerskiej,
  • udział w realizacji prestiżowych projektów inwestycyjnych na terenie Łodzi,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych firmy,
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych na stronie: www.focus.biz.pl/ochrona/