Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wsparcie projektanta w zakresie sporządzania dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej, wykonawczej i warsztatowej;
  • Wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych w programie Allplan;
  • Modelowanie konstrukcji i wykonywanie rysunków szalunkowych w programach Revit i Allpan, pod nadzorem projektanta;
  • Wykonywanie obliczeń statycznych w programach Robot, SOFiSTiK, Frilo i ABC Płyta;
  • Możliwość pracy w zaawansowanym środowisku BIM 3D (Allplan 3D, Revit, BIM Collab, BIM Vision, Tekla BIMSight);
  • Odpowiedzialność za realizację prac wyznaczonych przez przełożonych i podlegających ich ostatecznej kontroli;

Nasze wymagania:

  • Posiadanie wykształcenia z zakresu wydziału budownictwa (studia inżynierskie / magisterskie);
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Znajomość podstaw projektowania konstrukcji żelbetowych;
  • Dokładność i sumienne podejście do obowiązków;
  • Znajomość programu Allplan;
  • Znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana;

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy;
  • Wynagrodzenie podstawowe od 6000 do 7500 zł brutto, w zależności od doświadczenia;
  • Wykonywanie pracy w trybie zdalnym po okresie próbnym;
  • Elastyczny czas pracy – możliwość rozpoczęcia od godz. 7 do 8:30;
  • Szkolenia w zakresie obsługi i wykorzystania nowoczesnego oprogramowania wspierającego projektowanie w środowisku BIM 3D (Allplan, Revit, Robot, SOFiSTiK, Frilo);
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: kartę Multisport, pakiet ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną, program poleceń zawodowych;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej przy dużych i ciekawych obiektach;
  • Wyjazdy integracyjne.

Kontakt: 668 830 712