A-Team Recruitment jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego dostarczają rozwiązania w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na obszarze Europy, Australii i Nowej Zelandii. Dla naszego Partnera, firmy o zasięgu międzynarodowym, świadczącej usługi inżynieryjne z zakresu doradztwa i consultingu, badań i analiz technicznych, ekspertyz specjalistycznych, nadzoru budowlanego, kontroli i weryfikacji sprawozdań, poszukujemy:

inżyniera konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: IB/05/08/IIB

Obowiązki:

  • weryfikacja dokumentacji projektowej w branży konstrukcyjnej,
  • prowadzenie kontroli technicznej,
  • raportowanie do kierownika zespołu z przeprowadzonych czynności w ramach projektu,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa - budownictwo lądowe),
  • doświadczenie projektowe o specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • pełne uprawnienia projektowe i wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • dobra znajomość ustawy Prawo budowlane wraz z aktami wykonawczymi,
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • komunkatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: IB/05/08/IIB.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.