Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi to nie tylko jedna z największych uczelni niepublicznych w Polsce, ale także rozpoznawalna i prężnie działająca Firma oraz jeden z największych pracodawców w regionie łódzkim. Obecnie zatrudniamy już ponad 1000 osób, a liczba ta zwiększa się wraz z rozwojem naszej Firmy. Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym godłem Firmy Równych Szans 2007 za stosowanie w praktyce polityki równości w miejscu pracy. Posiadamy oddziały zamiejscowe na terenie kraju, inwestujemy za granicą, jesteśmy także jednym z podmiotów dużej Grupy Kapitałowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY/MAJSTER

Miejsce pracy: Smardzewice nad Zalewem Sulejowskim

Zakres zadań:

  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów prawa budowlanego,
  • koordynowanie prac podwykonawców, nadzór nad robotami,
  • czuwanie nad ewidencją czasu pracy podległych pracowników,
  • kontakty z dostawcami.

Rodzaj umowy: umowa o pracę, pełny etat.

Stanowisko podlega bezpośrednio kierownikowi budowy.
Zatrudniony pracownik zostanie oddelegowany do pracy (możliwość noclegu, bądź codziennego dowozu z Łodzi) do miejscowości Smardzewice nad Zalewem Sulejowskim, gdzie rozpoczęto prace remontowo-budowlane Ośrodka Rekreacyjno-Konferencyjnego MOLO (60 km od Łodzi).

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • obsługa pakietu MS Office (MS Word, MS Excel),
  • dobra organizacja pracy, umiejętność czytania dokumentacji,
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania oraz programu AutoCAD.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy, m.in.: poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych (możliwość zdobycia uprawnień budowlanych),
  • odpowiedzialną i dającą satysfakcję pracę,
  • pakiet socjalny dla naszych pracowników,
  • motywującą atmosferę pracy i możliwość rozwoju osobistego.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową ośrodka MOLO: http://www.osrodekmolo.pl/

Prosimy także o dołączenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą internetową (udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny) zgodnie z Ustawą z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.”