Dolnośląska Spółka Gazownictwa wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG), lecz stanowi samodzielny podmiot prawa handlowego. Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista – Inspektor Nadzoru

Nr Ref. NK-110-4/63/09

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania, nadzorowania, kontrolowania budowy i robót w zakresie sieci i instalacji gazowych,

  • prawo jazdy kat. B oraz biegła obsługa pakietu MS Office.

Zadania:

  • prowadzenie nadzoru nad realizowanymi inwestycjami polegającymi na budowie sieci gazociągowych,

  • kontrolowanie zgodności realizacji zadań z dokumentacją techniczną, umowami i obowiązującymi przepisami,

  • badanie jakości wbudowanych elementów konstrukcyjnych oraz ocenianie stanu technicznego zastosowanych urządzeń armatury i materiałów,

  • prowadzenie analizy zadań inwestycyjnych w zakresie finansowym,

  • koordynowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego oraz wykonawstwa robót,

  • prowadzenie spraw związanych ze zobowiązaniami wykonawców w okresie rękojmi.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia.

Dolnośląska Spółka Gazownictwa sp. z o. o.

Oddział Zakład Gazowniczy Wrocław

ul. Ziębicka 44, 50-507 Wrocław

faks: (071) 36 49 163

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”