VINDEREN Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO/KOORDYNATOR

Miejsce pracy: SŁAWNO, gmina Sławno, powiat opoczyński

Siedziba: WARSZAWA

Opis stanowiska:

  • sprawowanie funkcji inspektora nadzoru budowlanego zgodnie z prawem budowlanym

  • zarządzanie z ramienia generalnego realizatora inwestycji realizacją budowy obiektów

  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót

  • planowanie, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych

  • uzgodnienia projektów wykonawczych z inwestorem

  • zbieranie ofert, ich analizę i negocjacje z wykonawcami

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktów, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem danego kontraktu

  • rozliczanie robót budowlanych z zamawiającym i wykonawcami

  • kontrola pracy na budowach pod względem zgodności z kosztorysem i harmonogramem

  • analiza i kontrola harmonogramów budowy

  • sprawowanie nadzoru nad pracą podwykonawców

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

  • organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie prac budowlanych

  • prowadzenie uzgodnień projektowych i dokumentacji technicznej

  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

  • nadzór nad realizacją budżetu kontraktu

  • utrzymanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego

  • efektywne planowanie i organizacja działań na budowie

  • koordynacja, kontrola i ocena działań podwykonawców zgodnie z harmonogramem i standardami jakościowymi

  • kontrola jakości wykonania, zaawansowania prac, zgodności z przyjętymi założeniami projektu, odbiory robót

  • kontrola kosztów, harmonogramu i rozliczenia z wykonawcą

  • utrzymywanie kontaktów z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami materiałów

  • regularne raportowanie do zarządu firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: inżynier budownictwa lądowego

  • minimum pięcioletnie doświadczenie pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych, szczególnie przy realizacji dużych inwestycji: obiektów kubaturowych

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi

  • predyspozycje i umiejętność zarządzania (bezpośredniego i pośredniego) grupą pracowników

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność koncentracji na priorytetach, egzekwowania zadań

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, solidność

  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Kontakt:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”