Dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektrycznej z siedzibą w Łodzi zatrudni osobę na stanowisko

Kierownika Pracowni Projektowej

Opis stanowiska:

  • koordynowanie prac wykonywanych w dziale
  • utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych zleceń

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem inżyniera elektryka
  • uprawnienia budowlane do projektowania w branży elektrycznej
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych dla dużych obiektów przemysłowych i komercyjnych
  • umiejętność delegowania zadań i podejmowania decyzji
  • umiejętność zarządzania zespołem i motywowania
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego wspomagającego proces projektowy
  • prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.