Książka przygotowana przez ŁOIIB jest odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska inżynierów budownictwa na publikacje dotyczące utrzymania i użytkowania budynków. Jest to druga pozycja z planowanego przez Łódzką OIIB cyklu poświęconego przeglądom obiektów budowlanych. W niniejszym opracowaniu w uporządkowany sposób przedstawiono problemy występujące podczas wykonywania kontroli okresowych obiektów budowlanych. Przedstawiono przepisy prawne dotyczące tego zagadnienia wraz ze szczegółowym ich omówieniem. Zamieszczono również propozycje wzorów protokołów z kontroli okresowych, umożliwiających właściwe udokumentowanie przeprowadzonych badań obiektu w trakcie takiej kontroli.

Książkę można zakupić w cenie 28,00 zł brutto (+ koszty wysyłki – standardowo 7,00 zł – list polecony).

Płatność przelewem na konto ŁOIIB: 81 1440 1231 0000 0000 0222 7622
tytułem: KONTROLE OKRESOWE BUDYNKÓW książka, liczba egzemplarzy, swoje nazwisko.

Publikację można odebrać również w siedzibie ŁOIIB (należy wówczas wykonać przelew na wyżej wymieniony numer konta bankowego).

W przypadku wysyłki prosimy o wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon na numer 42 632 97 39 wew. 5  w celu podania danych do wysyłki.

 

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź