MultiBank powstał w 2001 r. jako inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. Jesteśmy pierwszym bankiem internetowym posiadającym rozbudowaną sieć placówek, które nie są typowymi oddziałami bankowymi, lecz Centrami Usług Finansowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. inwestycji

Nr ref.: J/KI/Łódź

(Lokalizacja: Łódź)

Zadania:

  • nadzorowanie i koordynowanie realizacji planu inwestycyjnego,

  • przygotowywanie opinii, notatek, analiz technicznych i wniosków,

  • opiniowanie złożonych projektów zagospodarowania obiektów lub lokali pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i Polską Normą,

  • przygotowywanie wytycznych do przetargów lub opracowywanie dokumentacji przetargowych i prowadzenie przetargów na usługi nadzoru technicznego i inwestorskiego, realizacja dokumentacji technicznej i nadzoru autorskiego oraz bezpośredniego wykonawstwa prac budowlanych i instalacyjnych ogólnych,

  • opiniowanie dokumentacji: technicznej i kosztorysowej, w tym projektów budowy, remontu lub modernizacji obiektów, począwszy od koncepcji do projektów technicznych,

  • organizowanie oraz uczestniczenie w odbiorach technicznych zadań inwestycyjnych oraz dokonywanie niezbędnych zgłoszeń stosownym służbom nadzoru w pełnym zakresie wymaganym przepisami ogólnymi i szczegółowymi dotyczącymi prowadzenia inwestycji,

  • dokonywanie oceny technicznej obiektów, lokali, terenów inwestycyjnych pod przyszłe inwestycje banku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie nauki)

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadanie uprawnień budowlanych

  • znajomość prawa budowlanego

  • znajomość procedur administracyjnych

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • dyspozycyjność i mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w środowisku o wysokich standardach pracy i unikalnej kulturze korporacyjnej

  • szansę kreowania rynku nowoczesnej bankowości detalicznej

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".