Zakres zadań:

  • wykonywanie kompletnej dokumentacji warsztatowej oraz montażowej dla konstrukcji stalowych hal i innych obiektów przemysłowych,
  • obliczenia połączeń spawanych oraz śrubowych zgodnie z EC 3 na bazie obliczeń statycznych,
  • tworzenie modelu konstrukcji 3D,
  • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego ERP,
  • wykonywanie rysunków warsztatowych oraz montażowych,
  • optymalizacja konstrukcji pod względem produkcyjnym oraz montażowym,
  • stosowanie rozwiązań systemowych GOLDBECK,
  • ścisła współpraca z wydziałami planowania, produkcji oraz montażu w kraju i za granicą.

Wymagania:

  • ukończone studia o specjalizacji konstrukcje budowlane,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktor konstrukcji stalowych,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD, idealnie doświadczenie w pracy z Bocad / Tekla Structures
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • dobre umiejętności komunikacyjne.

Benefity:

  • dodatek dojazdowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • bezpłatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do PPK,
  • 180 pkt miesięcznie na platformie MyBenefit,
  • dofinansowanie do przedszkola dziecka w wieku 1-6,
  • premia z zysku,
  • premia za polecenie pracownicze,
  • kurs j. niemieckiego w 100% sfinansowany przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do wczasów pod „bananem”,
  • świadczenia pieniężne z okazji świąt,
  • paczki świąteczne dla dziecka,
  • wyjścia integracyjne.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj przez stronę:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.