Profil Pracownika:

- wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Środowiska -preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne

- min.2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,

- uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

-uprawnienia dla stanowiska kierownik budowy

- praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych,

- doświadczenie w wycenie i kosztorysowaniu robót,

- umiejętność weryfikacji kosztorysów,

- znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma,

-dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży instalacyjnej,

- prawo jazdy kat.B,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku.

Zakres obowiązków:

- planowanie , kierowanie i nadzorowanie robót na budowie,

- współpraca z inwestorem , podwykonawcami i dostawcami , koordynacja pracy podwykonawców ,

- tworzenie dokumentacji kontraktowej,

- zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym, rzeczowym i terminowym.

-udział w procesie rozliczania robót dodatkowych.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- umowę o pracę lub kontrakt B2B

- niezbędne narzędzia pracy

- samochód służbowy

  - pracę w firmie z długoletnią tradycją.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ