MOLO Sp. z o.o.

(ul. Klonowa 16, 97-213 Smardzewice, powiat Tomaszów Mazowiecki)

poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • roczne doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Zadania:
  • nadzór i kontrola nad pracą ekipy budowlanej,
  • monitorowanie i kontrola realizacji projektu zgodnie z harmonogramem projektu na wszystkich etapach realizacji,
  • przygotowanie i organizacja budowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)”.